Ziemniaczany tydzień w drugich klasach - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!

Ziemniaczany tydzień w drugich klasach

W tym roku szkolnym gÅ‚ównym bohaterem warzywno-owocowych warsztatów w klasach drugich staÅ‚y siÄ™ ziemniaki. ByÅ‚o "pyra party", czyli przygotowany przez uczniów kartoflany poczÄ™stunek. OdbyÅ‚y siÄ™ niezwykÅ‚e ziemniaczane lekcje fizyki i chemii, podczas których nasi mÅ‚odzi naukowcy dowiedzieli siÄ™, jak grule Å‚amiÄ… prawa fizyki oraz co ziemniaki robiÄ… w domowej apteczce. Na zakoÅ„czenie odpoczywaliÅ›y, degustujÄ…c przepyszny pyrowo-malinowy kisiel. Z caÅ‚Ä… pewnoÅ›ciÄ… po takich lekcjach nasze niezwykle zwykÅ‚e ziemniaki już nigdy nie bÄ™dÄ… takie same!:)

Data dodania: 2023-10-16 18:25:41
Data edycji: 2023-10-19 18:31:43