Zbiórka artykułów higieny osobistej dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2 w Gdyni - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!

Uczniowie Naszej SzkoÅ‚y stanÄ™li na wysokoÅ›ci zadania! A zadaniem byÅ‚o zebranie artykuÅ‚ów higieny osobistej dla podopiecznych Placówki OpiekuÅ„czo-Wychowawczej nr 2 w Gdyni. DziÄ™ki hojnoÅ›ci uczniów, Szkolny Klub Wolontariatu mógÅ‚ przekazać opiekunom dzieci kilkanaÅ›cie siatek wypeÅ‚nionych potrzebnymi artykuÅ‚ami.

Bardzo wszystkim dziękujemy za wspaniały gest solidarności i dobroci serca!
Na tym nie poprzestaniemy, Szkolny Klub Wolontariatu planuje przygotowanie kolejnych szczytnych akcji, w które bÄ™dÄ… mogli zaangażować siÄ™ wszyscy uczniowie Naszej SzkoÅ‚y.

Dziękujemy!

Data dodania: 2021-10-21 19:21:24