Informacje na temat REKRUTACJI znajdziecie Państwo w zakładce "Rodzic" lub "Na skróty". Zapraszamy również na wirtualny spacer po szkole

Wirtualni goście 7c

W ramach projektu "Zaproś mnie na swoją lekcję" klasa 7C wraz z wychowawcą miała okazję  wirtualnie gościć panią Małgorzatę Buszman, wykładowcę TIK w Ateneum - Szkoła Wyższa i Ambasadorkę Microsoft na lekcji języka angielskiego oraz uczestniczyć w zajęciach on-line pt. "Wirtualna wycieczka do Australii".

Klasa 7C zaprosiła również studentkę Uniwersytetu  Łódzkiego panią Paulinę Wawrzyniak na godzinę wychowawczą podczas której pani Paulina   opowiedziała uczniom o roku nauki w Stanach Zjednoczonych. Podzieliła się również interesującymi zdjęciami z wyjazdu do Stanów.

Data dodania: 2021-03-31 12:38:29
Data edycji: 2021-03-31 12:47:06