Informacje na temat REKRUTACJI znajdziecie Państwo w zakładce "Rodzic" lub "Na skróty". Zapraszamy również na wirtualny spacer po szkole

Wielki Maraton Czytelniczy

18 czerwca wręczyliśmy nagrody za udział w „Wielkim Maratonie Czytelniczym” - ogólnopolskim konkursie czytelniczym dla uczniów szkół podstawowych i średnich ze specjalnym udziałem szkół polskich w Wielkiej Brytanii.

W tegorocznej edycji WMC wzięło udział aż 19 uczniów z klas II i III oraz 12 uczniów z klas IV-IV. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że najwyższe wyniki w szkole uzyskali Franciszek H. z klasy 6a, który dodatkowo uzyskał tytuł laureata konkursu oraz Julian F. z klasy 3a, który już po raz drugi sięga po tytuł najlepszego maratończyka klas młodszych w naszej szkole.

Uczestnicy konkursu przez cały rok szkolny czytali wytrwale dodatkowe lektury i sprawdzali swoją wiedzę w testach. Wszyscy otrzymali dyplomy, a dzięki wsparciu Rady Rodziców również wspaniałe nagrody.

Radzie Rodziców z całego serca dziękujemy, a maratończykom gratulujemy i już teraz zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.

Data dodania: 2021-06-21 12:07:43
Data edycji: 2021-06-22 13:11:35