Walentynkowe ostatki w szkole

Już jutro, we wtorek 13 lutego, rusza nasza tradycyjna szkolna poczta walentynkowa! Wszystkich tych, którzy mają chęć przekazać swoje wyrazy sympatii i przyjaźni wobec lubianych osób zachęcamy do przygotowania walentynek i przekazania ich za pośrednictwem skrzynki, z którą pojawią się jutro we wszystkich klasach uczniowie samorządu. Pamiętajcie o podpisaniu swoich liścików - od kogo, dla kogo i z której klasy. Anonimów nie będziemy w stanie przekazać!

A żeby było ostatkowo i walentynkowo, zachęcamy wszystkich do ubrania się jutro do szkoły w strój uwzględniający zbliżające się święto zakochanych (czerwone, różowe i serduszkowe akcenty mile widziane), który będzie można zaprezentować w pełni podczas długiej muzycznej przerwy o 12:35. Do zobaczenia!

Data dodania: 2024-02-12 14:38:59
Data edycji: 2024-02-12 14:39:34