VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Fletowego ''Wiosenne trele''

15 kwietnia 2024 w naszej szkole odbyła się ósma edycja Międzyszkolnego Konkursu Fletowego „Wiosenne trele”. Wspólnie z młodymi muzykami z gdyńskich szkół nr 17, 29 i ZSP nr 4 wysłuchaliśmy utworów zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej.

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica ze szkoły nr 29, wspaniale interpretując „Poranek” Edwarda Griega. Drugie miejsce uzyskała uczennica z ZSP nr 4 grając pięknie utwór „Wiosna” Fryderyka Chopina. Jury przyznało również ex aequo trzecie miejsca. Zdobyli je uczniowie ze szkoły nr 17 i 13.

Równie wspaniale zaprezentowały się duety. I miejsce przypadło SP 17 z utworem „A whole new world”, a drugie – ZSP nr 4 z utworem „Witaj wiosno”. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu fletowego „Wiosenne trele”.

Data dodania: 2024-04-22 19:29:52
Data edycji: 2024-04-22 19:30:41