UWAGA! Zmiana informacji na temat nauki w klasach 1 - 3

UWAGA!  Zmiana informacji na temat nauki w klasach 1 - 3
Szanowni Państwo,

w związku z otrzymanymi dzisiaj, tj. 11 marca br.,  po godzinie 16:00 wytycznymi Urzędu Miasta Gdyni informujemy, że od dnia 15 do 19 marca klasy 3a i 3b przechodzą na nauczanie zdalne tj. z domu. Klasa 2b kontynuuje naukę zdalną do zakończenia kwarantanny. O kolejnych decyzjach będziemy Państwa informowali na bieżąco.
Zwracamy się z ogromną prośbą do rodziców, aby w miarę możliwości przysyłać dzieci tylko na zajęcia lekcyjne. Ze względów bezpieczeństwa proszę o niepozostawianie dzieci w świetlicy szkolnej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Data dodania: 2021-03-11 15:43:54