Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Umowa pedagogiczna #ErasmusPlus - Przedszkole Francuskie - Ecolematernelle

Umowa pedagogiczna #ErasmusPlus - Przedszkole Francuskie - Ecolematernelle

W środę 19 kwietnia o godzinie 9:30 nasza francuska szkoła podstawowa i przedszkole w Gdyni miała zaszczyt przyjąć delegację 4 dyrektorów szkół z #académiedepoitiers, w ramach umowy pedagogicznej #ErasmusPlus na temat metod zarządzania w szkołach polskich .
Celem tej wizyty było lepsze zrozumienie struktury i organizacji polskiego systemu edukacyjnego, który jest uznawany za jeden z najwydajniejszych według wyników najnowszych międzynarodowych badań. Dyrektorzy mieli okazję obserwować praktyki oceniania stosowane w naszej szkole, jak również kolejne reformy, które przyczyniły się do sukcesu systemu edukacyjnego francusko-polskiego.
Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami z tą delegacją i mamy nadzieję, że to spotkanie przyniesie korzyści ich własnej praktyce zawodowej.

Chcielibyśmy wyrazić nasze szczere podziękowania dla Marie S-Pradier SOTA-PARDIER Marie, CHASSAING Marie Pierre, DUBOIS Sabrina i SALAGNAD Fabienne za ich wizytę i zainteresowanie naszą szkołą.
Ponadto, chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność ? dla dyrektora Szkoła Podstawowa nr 13 w Gdyni, Jolanty Matulewicz, jak również dla całego jej zespołu pedagogicznego i uczniów polskiej i  francuskiej szkoły za ciepłe przyjęcie i dostępność podczas całej wizyty.

Współpraca i wymiana wiedzy były wzajemnie korzystne i jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy razem pracować w ramach tego projektu Erasmus+. Mamy nadzieję, że to spotkanie nie będzie ostatnie i że będziemy mogli kontynuować wymianę i uczyć się od siebie nawzajem w przyszłości. Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie Ambassade de France en Pologne.

 

Żródło (tekst i zdjęcia) : https://www.facebook.com/EcolematernelleTrojmiasto/?locale=pl_PL

Data dodania: 2023-04-27 07:51:59
Data edycji: 2023-04-27 07:54:57
Ilość wyświetleń: 185
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej