Szanowni Ósmoklasiści - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!

Szanowni Ósmoklasiści

Szanowni ósmoklasiÅ›ci i Wasi Rodzice!

Pewnie coraz bardziej odczuwalna jest nadchodzÄ…ca zmiana w Waszym życiu i nie chodzi tu tylko o zmianÄ™ szkoÅ‚y, chociaż to wÅ‚aÅ›nie ona pociÄ…ga za sobÄ… caÅ‚Ä… resztÄ™. Aby jak najbardziej czuć siÄ™ przygotowanym przed podjÄ™ciem decyzji o wyborze szkoÅ‚y ponadpodstawowej, tak na wszelki wypadek, nawet jeÅ›li już o tym wszystkim wiecie, przekazujÄ™ maÅ‚e Å›ciÄ…gi. Nie tylko ze spisów szkóÅ‚, ale i harmonogramu rekrutacji, i sposobu przeliczania wyników na punkty brane pod uwagÄ™ przy rekrutacji, i pomocnika w wyborze szkoÅ‚y nie tylko w TrójmieÅ›cie. Korzystajcie!!!!

Pozdrawiam życząc powodzenia.

Monika Redzimska