Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Szacunek ma znaczenie

Szacunek ma znaczenie

W piątek, 18 grudnia, uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie „Szacunek ma znaczenie” uczestniczyli w spotkaniu online z polskim koordynatorem programu – p. O. Radłowską. Była to okazja do obejrzenia prac dzieci z innych kontynentów i podyskutowania na temat różnych aspektów szacunku.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

 

 

Od listopada br. do końca stycznia 2021 r. w naszej szkole realizowany jest globalny projekt „Dialog na temat szacunku” zainicjowany przez WNS CARES FOUNDATION w ramach GLOBAL IMPACT DAY 2020.

 Projekt skierowany jest do wszystkich klas szkół podstawowych i realizowany na trzech poziomach:1 (klasy 1-3), 2 (klasy 4-6), 3 (klasy 7-8) .

W trakcie trwania programu odbędą się werbinaria (w języku angielskim) dla zakwalifikowanych uczniów oraz wymiana prac między uczestnikami z Polski i Srli Lanki. Podczas wielkiego finału zwycięzcy poszczególnych etapów podzielą się w języku angielskim swoim doświadczeniem oraz zrozumieniem tematu.

Zapraszamy!

 

Data dodania: 2020-12-18 20:28:35
Data edycji: 2020-12-22 11:09:19
Ilość wyświetleń: 577
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej