Szacunek ma znaczenie

W piątek, 18 grudnia, uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie „Szacunek ma znaczenie” uczestniczyli w spotkaniu online z polskim koordynatorem programu – p. O. Radłowską. Była to okazja do obejrzenia prac dzieci z innych kontynentów i podyskutowania na temat różnych aspektów szacunku.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Od listopada br. do końca stycznia 2021 r. w naszej szkole realizowany jest globalny projekt „Dialog na temat szacunku” zainicjowany przez WNS CARES FOUNDATION w ramach GLOBAL IMPACT DAY 2020.

Projekt skierowany jest do wszystkich klas szkół podstawowych i realizowany na trzech poziomach:1 (klasy 1-3), 2 (klasy 4-6), 3 (klasy 7-8) .

W trakcie trwania programu odbędą się werbinaria (w języku angielskim) dla zakwalifikowanych uczniów oraz wymiana prac między uczestnikami z Polski i Srli Lanki. Podczas wielkiego finału zwycięzcy poszczególnych etapów podzielą się w języku angielskim swoim doświadczeniem oraz zrozumieniem tematu.

Zapraszamy!

Data dodania: 2020-12-18 20:28:35