Sukces i pasja - VI edacja Konkursu Piosenki Francuskiej

Sukces i Pasja:

VI Edycja Regionalnego Konkursu Piosenki Francuskiej w Szkole Podstawowej nr 13 w Gdyni

17 lutego w Szkole Podstawowej nr 13 w Gdyni atmosfera przepełniona została dźwiękami francuskich melodii przenoszących nas do magicznego świata paryskich kawiarenek. Odpowiedzialnym za taki stan rzeczy był VI  Regionalny Konkurs Piosenki Francuskiej. To wydarzenie, którego celem od pierwszej edycji jest nie tylko promowanie kultury francuskiej wśród dzieci i młodzieży, lecz również danie szansy na sprawdzenie się na scenie i podzielenie się z innymi swoim talentem oraz pasją muzyczną.

Konkurs, który dzięki wysokiemu poziomowi artystycznemu i niepowtarzalnej atmosferze od lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli oraz rodziców, również w tym roku przyciągnął liczne grono miłośników muzyki francuskiej. Uczestnicy starannie przygotowywali się do występów, aby zaprezentować swoje interpretacje znanych i lubianych utworów z kanonu piosenki francuskiej.

Jury, składające się z doświadczonych muzyków, nauczycieli i przedstawicieli społeczności szkolnej, stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem    wyłonienia zwycięzców spośród wielu utalentowanych uczestników. Kryteria oceny obejmowały nie tylko technikę wokalną oraz interpretację, lecz również oryginalność i charyzmę sceniczną.

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami i słodkimi upominkami, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez lokalnych sponsorów. Tu pragniemy wyrazić nasze najserdeczniejsze podziękowania dla:

Urzędu Miasta Gdyni, Rady Dzielnicy Gdynia Mały Kack, firm: Atem, Auchan Polska oraz Rodziców za hojne wsparcie i zaangażowanie. Dzięki Wam nasi młodzi artyści mieli okazję zaprezentować swoje talenty i pasję, a publiczność mogła cieszyć się niezwykłą atmosferą pełną muzyki, emocji i wzruszeń, pozostawiając wszystkim pamiątkę w postaci niezapomnianych wspomnień.

VI edycja Regionalnego  Konkursu Piosenki Francuskiej w Szkole Podstawowej nr 13 w Gdyni potwierdziła nie tylko bogactwo talentów młodych ludzi, ale także siłę i piękno muzyki jako uniwersalnego języka, który łączy i inspiruje do działania.

Data dodania: 2024-02-18 16:25:30
Data edycji: 2024-04-10 16:31:06