Sadźmy drzewa i rośliny dla zdrowia naszej rodziny

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi!
Regularny kontakt z naturą ma pozytywny wpływ na zdrowie, sprzyja rozwijaniu zdrowego stylu życia, a także kształtowaniu innych czynników prowadzących do poprawy i zachowania jakości życia; ludzie żyjący wśród zieleni są zdrowsi i bardziej szczęśliwi ?.
Celem akcji jest podnoszenie naszej świadomości ekologicznej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatu na Ziemi.
Chętne osoby prosimy o wykonanie zdjęcia zasadzonej roślinki, opisanie go i przesłanie przedstawicielowi Samorządu Uczniowskiego.

Galerię Waszych przepięknych zdjęć będzie można podziwiać na stronie Samorządu Uczniowskiego.
Zachęcamy wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los naszej planety do                                                                                                        udziału w akcji Samorządu.

Więcej inforamcji u wychowawców klas.

Data dodania: 2021-04-11 11:06:07
Data edycji: 2021-04-11 11:32:31