Sadźmy drzewa i rośliny dla zdrowia naszej rodziny - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!

Sadźmy drzewa i rośliny dla zdrowia naszej rodziny

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi!
Regularny kontakt z naturÄ… ma pozytywny wpÅ‚yw na zdrowie, sprzyja rozwijaniu zdrowego stylu życia, a także ksztaÅ‚towaniu innych czynników prowadzÄ…cych do poprawy i zachowania jakoÅ›ci życia; ludzie żyjÄ…cy wÅ›ród zieleni sÄ… zdrowsi i bardziej szczęśliwi ?.
Celem akcji jest podnoszenie naszej świadomości ekologicznej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatu na Ziemi.
Chętne osoby prosimy o wykonanie zdjęcia zasadzonej roślinki, opisanie go i przesłanie przedstawicielowi Samorządu Uczniowskiego.

Galerię Waszych przepięknych zdjęć będzie można podziwiać na stronie Samorządu Uczniowskiego.
ZachÄ™camy wszystkie osoby, którym nie jest obojÄ™tny los naszej planety do                                                                                                        udziaÅ‚u w akcji SamorzÄ…du.

WiÄ™cej inforamcji u wychowawców klas.

Data dodania: 2021-04-11 11:06:07
Data edycji: 2021-04-11 11:32:31