Jubileusz 85 - lecia Szkoły Podstawowej nr 13 (1936 - 2021 )

Rowerowy Maj 2022

Rowerowy Maj Start! Przedstawiamy partnerów projektu.

Rejestracja do niezwykle popularnej akcji prozdrowotnej „Rowerowy Maj” została zakończona, a uczestnicy akcji już rozpoczęli swoje majowe podróże na dwóch kółkach. To najlepszy czas, aby przedstawić partnerów i fundatorów nagród dla najlepszych szkół oraz uczniów, bowiem bez ich wsparcia projekt nie byłby taki sam.

Dzięki akcji „Rowerowy Maj” uczniowie stają się bardziej pewni siebie i samodzielni, lepiej poznają swoją okolicę oraz nabywają i utrwalą znajomość bezpiecznego poruszania się po drogach zgodnie z zasadami kodeksu ruchu drogowego. Rower czy hulajnoga okazują się być skutecznymi i zarazem atrakcyjnymi środkami transportu do szkoły czy domu.

Aby wzmocnić działanie projektu, wraz z partnerami przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, które otrzymać mogą najbardziej zaangażowani uczniowie.

Partnerami-fundatorami nagród klasowych w tegorocznej edycji są:

• Radsas Fun: fundator nagrody głównej dla najlepszej klasy w Gdyni, który przekazał trzydniową wycieczkę klasową w ośrodku kolonijnym BEAVER. Realizacja nagrody będzie możliwa we wrześniu 2022 roku. W ramach wycieczki gwarantowane są takie atrakcje, jak laserowy paintball, park linowy, gokarty, festyn gier i zabaw, gra z mapą, tor przeszkód „komandos”, kajaki, rowerki wodne czy ognisko.
  • Jump City Gdynia: fundator nagrody klasowej, który zaoferował godzinne wejściówki dla całej klasy na skakanie z radości.
  • Fundacja „Kolibowie”: fundator nagrody klasowej zaprasza na klasową integrację w Adventure Park Gdynia w nietypowy sposób – na leśnej ścieżce, w silnych objęciach przy wspólnym wysiłku, na wysokościach i w wielu innych niezwyczajnych sytuacjach – w pięknych okolicznościach przyrody.
  • Muzeum Emigracji,
  • Muzeum Miasta Gdyni,
  • Narodowe Muzeum Morskie – Dar Pomorza,
  • Muzeum Marynarki Wojennej,
  • Kino Helios Gdynia.

Partnerzy-fundatorzy nagród indywidualnych

Wśród nagród nie zabraknie także gier planszowych oraz praktycznych sportowych gadżetów Gdyni i Gdyńskiego Centrum Sportu, które odpowiada za organizację projektu w naszym mieście.

W klasyfikacji dla najlepszych szkół w kampanii łączna pula nagród wynosi 10 000 złotych!

Data dodania: 2022-05-06 19:11:26
Data edycji: 2022-05-07 07:31:06