Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rowerowy Maj 2022

Rowerowy Maj 2022

Rowerowy Maj Start! Przedstawiamy partnerów projektu.

Rejestracja do niezwykle popularnej akcji prozdrowotnej „Rowerowy Maj” została zakończona, a uczestnicy akcji już rozpoczęli swoje majowe podróże na dwóch kółkach. To najlepszy czas, aby przedstawić partnerów i fundatorów nagród dla najlepszych szkół oraz uczniów, bowiem bez ich wsparcia projekt nie byłby taki sam.

Dzięki akcji „Rowerowy Maj” uczniowie stają się bardziej pewni siebie i samodzielni, lepiej poznają swoją okolicę oraz nabywają i utrwalą znajomość bezpiecznego poruszania się po drogach zgodnie z zasadami kodeksu ruchu drogowego. Rower czy hulajnoga okazują się być skutecznymi i zarazem atrakcyjnymi środkami transportu do szkoły czy domu.

Aby wzmocnić działanie projektu, wraz z partnerami przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, które otrzymać mogą najbardziej zaangażowani uczniowie.

Partnerami-fundatorami nagród klasowych w tegorocznej edycji są:

  • Radsas Fun: fundator nagrody głównej dla najlepszej klasy w Gdyni, który przekazał trzydniową wycieczkę klasową w ośrodku kolonijnym BEAVER. Realizacja nagrody będzie możliwa we wrześniu 2022 roku. W ramach wycieczki gwarantowane są takie atrakcje, jak laserowy paintball, park linowy, gokarty, festyn gier i zabaw, gra z mapą, tor przeszkód „komandos”, kajaki, rowerki wodne czy ognisko.
  • Jump City Gdynia: fundator nagrody klasowej, który zaoferował godzinne wejściówki dla całej klasy na skakanie z radości.
  • Fundacja „Kolibowie”: fundator nagrody klasowej zaprasza na klasową integrację w Adventure Park Gdynia w nietypowy sposób – na leśnej ścieżce, w silnych objęciach przy wspólnym wysiłku, na wysokościach i w wielu innych niezwyczajnych sytuacjach – w pięknych okolicznościach przyrody.
  • Muzeum Emigracji,
  • Muzeum Miasta Gdyni,
  • Narodowe Muzeum Morskie – Dar Pomorza,
  • Muzeum Marynarki Wojennej,
  • Kino Helios Gdynia.

Partnerzy-fundatorzy nagród indywidualnych

Wśród nagród nie zabraknie także gier planszowych oraz praktycznych sportowych gadżetów Gdyni i Gdyńskiego Centrum Sportu, które odpowiada za organizację projektu w naszym mieście.

W klasyfikacji dla najlepszych szkół w kampanii łączna pula nagród wynosi 10 000 złotych!

Data dodania: 2022-05-06 19:11:26
Data edycji: 2022-05-07 07:31:06
Ilość wyświetleń: 276
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej