Uwaga! Zmiana terminu zebrań z rodzicami planowanych na 12 grudnia (poniedziałek). Aktualny termin: 14 grudnia (środa)

Projekt ''Trzynaście Trzynastek''

W piątek 26.11.2021 r. odbyło się drugie spotkanie on-line, tym razem z wylosowaną partnerską Szkołą Podstawową w Olsztynie.

Klasa VI a naszej szkoły pod opieką koordynatora projektu p. Jolanty Gajewskiej oraz pani Barbary Bieżuńskiej, wzięła udział w „Wielkim Turnieju Trzynastek”. Quizz wiedzy został przygotowany i przeprowadzony na platformie Baamboozle. Pytania dotyczyły wiedzy na temat szkół, historii oraz patronów dwóch współpracujących ze sobą Trzynastek – z Olsztyna i Gdyni. Spotkaniu towarzyszyła dobra zabawa i niezwykłe emocje podczas dynamicznie zmieniającej się punktacji! Ostatecznie wygrała drużyna... z Olsztyna!!! Gratulujemy jej serdecznie! ?

W trakcie gry poproszono nas o zaprezentowanie naszej maskotki szkolnej, my zaś dowiedzieliśmy się jak szkoła z Olsztyna radzi sobie z systemem bez dzwonków : wszystko dzięki zegarom i rozkładom dzwonków, które są umieszczone w każdej sali oraz w różnych punktach korytarzy.

Przed nami opracowanie następnych dwóch tematów grudniowych w formie prezentacji umieszczanych na Padlecie projektu, pt. Tradycje w naszej szkole i Ciekawostki z życia szkoły.

Przypominamy link dostępu do Padletu "Trzynastu Trzynastek" i zachęcamy do zaglądania.

Czekamy na kolejne spotkania on-line.

Data dodania: 2021-11-30 13:47:29
Data edycji: 2021-11-30 13:54:34