Informacje na temat REKRUTACJI znajdziecie Państwo w zakładce "Rodzic" lub "Na skróty". Zapraszamy również na wirtualny spacer po szkole

Program „Poradzimy w cyfrowym świecie”

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 12 kwietnia rodzice dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat, wśród których występuje zjawisko problemowego korzystania z nowych technologii, będą mogli skorzystać ze specjalistycznej pomocy w ramach programu „Poradzimy w cyfrowym świecie”. Program jest propozycją krótkiej interwencji profilaktycznej realizowanej w formie konsultacji indywidualnych i rodzinnych.

Program obejmuje 3 konsultacje ze specjalistą:
- W przypadku dzieci w wieku 10-12 lat w spotkaniach uczestniczy rodzic z dzieckiem.
- W przypadku młodszych dzieci, w pierwszej konsultacji uczestniczy sam rodzic. Kolejne odbywają się wspólnie z dzieckiem.

Na konsultację można zapisać się telefonicznie:

od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 13:00, pod numerem: 518 014 959 (wypełnienie dokumentów: karty uczestnika oraz zgody RODO odbywa się bezpośrednio przed pierwszą wizytą).

UDZIAŁ W KONSULTACJACH JEST BEZPŁATNY.

Data dodania: 2021-04-07 08:04:44
Data edycji: 2021-04-08 08:43:43