Pokaz mody ekologicznej

Finałowy Pokaz konkursu”Eko Pokaz Mody„ już za nami ! 12 maja 2022 r. miało miejsce kolejne świetlicowe wydarzenie - „Eko Pokaz Mody” , czyli pokaz mody recyklingowej.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas 1-3.

Organizatorami konkursu były Panie Barbara Bieżuńska i Iga Cieślak.

Uczestnicy mieli za zadanie wykonać stroje z materiałów do recyklingu. Liczyła się estetyka wykonania i kreatywność. W „ruch poszły” więc worki foliowe, reklamówki, nakrętki, plastikowe butelki, gazety, tektura, itp. Uczestnicy wykazali się ogromną wyobraźnią i zaangażowaniem.

Każdy strój był przemyślany i wyrażał jego osobowość. Każdemu występowi towarzyszyła też autorska choreografia. Uczestnicy pokazu mieli okazje przejść się po czerwonym dywanie w świetle reflektorów i w rytm muzyki. Wszystkie zdjęcia i filmiki można zobaczyć na blogu świetlicy, facebooku oraz stronie szkoły SP 13 w Gdyni.

Do konkursów przystąpiło 11 uczniów. Trzy osoby zdobyły najwyższą i taką samą ilość punktów, dlatego komisja sędziowska zdecydowała, że wszystkie one zajmują pierwsze miejsce.

I – miejsce Marysia Gibas,Lena Suchenek i Zuzanna Drywa.

Nagrodę publiczności zdobyła Olga Błochowiak.

Wyróżnienie zdobyła:

Liliana Rynkiewicz

Lena Polender

Mila Polender

Lena Głowacka

Lilly Dieval

Zuzanna Jaworska

Anastazja Hołubowicz

Serdecznie dziękujemy Jury: Pani Marzenie Kur, Kindze Tarasko-Dobbek i Marioli Gruchale.

Dziękujemy Szanownej Pani Dyrektor oraz Pani Dominice Kotule -Gibas za pomoc przy pokazie.

Dziękujemy wszystkim za udział. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałych i kreatywnych uczestników!

Data dodania: 2022-05-19 19:30:45
Data edycji: 2022-05-21 16:33:58