Podczas wtorkowego apelu mieliśmy przyjemność nagrodzić laureatów konkursów, które odbyły się w naszej szkole w II semestrze. Jesteśmy dumni, że tak wielu uczniów podejmuje wyzwania i mierzy wysoko w niemal wszystkich możliwych dziedzinach aktywności szkolnych: w mnożeniu, pisaniu, czytaniu, ortografii, plastyce, technice, sporcie, a nawet wzorowym zachowaniu. Gratulujemy!!! A Radzie Rodziców z całego serca dziękujemy za wsparcie finansowe, bez którego nie moglibyśmy tak bogato nagradzać naszych ambitnych podopiecznych.