Dziś Mały Samorząd Uczniowski oficjalnie zakończył działalność w tym roku szkolnym. Były tradycyjne lody (dziękujemy Radzie Rodziców!:)) i czas podsumowań. Za nami 8 miesięcy intensywnej pracy, działań i wyzwań. A efekty? To był "Zdrowy rok"! Dziękujemy naszym zaangażowanym i chętnym do działania Uczniom! Jesteśmy dumne z naszej współpracy i czekamy na więcej w przyszłym roku!