Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Oddział przedszkolny na zajęciach w Centrum Nauki Experyment

Oddział przedszkolny w piękny wtorkowy dzień ( 15 marca) uczestniczył w zajęciach "Zaprogramowani na Experyment". Podczas zajęć przedszkolaki bawiły się w chemików i poznały zasady łączenia kolorów przy pomocy odczynników oraz stworzyły"znikający" kolor. Podczas warsztatów dzieci uczyły się, jak programować trasę dla ozobota "Oziego", który zabłądził i chciał wrócić na swoją planetę. Przedszkolaki stworzyły dla niego rakietę oraz trasę przelotu, z której bardzo się ucieszył ich mały przyjaciel. W tym dniu dzieci również miały czas na zabawę i nowe ciekawe doświadczenia, a uśmiech i radość nie schodziła z ich twarzy.

Data dodania: 2022-03-20 12:41:51
Data edycji: 2022-03-20 12:43:19