Oddział przedszkolny na zajęciach w Centrum Nauki Experyment - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!

Oddział przedszkolny na zajęciach w Centrum Nauki Experyment

OddziaÅ‚ przedszkolny w piÄ™kny wtorkowy dzieÅ„ ( 15 marca) uczestniczyÅ‚ w zajÄ™ciach "Zaprogramowani na Experyment". Podczas zajęć przedszkolaki bawiÅ‚y siÄ™ w chemików i poznaÅ‚y zasady Å‚Ä…czenia kolorów przy pomocy odczynników oraz stworzyÅ‚y"znikajÄ…cy" kolor. Podczas warsztatów dzieci uczyÅ‚y siÄ™, jak programować trasÄ™ dla ozobota "Oziego", który zabÅ‚Ä…dziÅ‚ i chciaÅ‚ wrócić na swojÄ… planetÄ™. Przedszkolaki stworzyÅ‚y dla niego rakietÄ™ oraz trasÄ™ przelotu, z której bardzo siÄ™ ucieszyÅ‚ ich maÅ‚y przyjaciel. W tym dniu dzieci również miaÅ‚y czas na zabawÄ™ i nowe ciekawe doÅ›wiadczenia, a uÅ›miech i radość nie schodziÅ‚a z ich twarzy.

Data dodania: 2022-03-20 12:41:51
Data edycji: 2022-03-20 12:43:19