Obchody 104. Gdyńskich Urodzin Niepodległej

Narodowe Święto Niepodległości upamiętnia jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Rzeczpospolitej. W tym roku możemy ponownie je celebrować, wspólnie uczestnicząc w licznych wydarzeniach organizowanych 11 listopada w Gdyni. Nasza szkoła tradycyjnie będzie reprezentowana  w gdyńskiej paradzie, która rozpocznie się o godz. 12.00, przy al. Marszałka Piłsudskiego, zaś jej  zakończenie uświetnione przez wojskową asystę honorową zaplanowano przy Skwerze Kościuszki.
            Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 13 w Gdyni zapraszają Uczniów wraz  z Rodzicami do udziału w tegorocznych oficjalnych obchodach uroczystości. Wzorem ubiegłych lat zachęcamy do ubogacenia parady strojami nawiązującymi do stylu dwudziestolecia międzywojennego. W tym wyjątkowym dniu wspólnie zamanifestujmy przywiązanie

do wolności  i świętujmy  104. urodziny Niepodległej!

Data dodania: 2022-11-07 17:19:51
Data edycji: 2022-11-07 17:23:21