Uwaga! Zmiana terminu zebrań z rodzicami planowanych na 12 grudnia (poniedziałek). Aktualny termin: 14 grudnia (środa)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele

mgr Jolanta Matulewicz 

Dyrektor szkoły, nauczycielka informatyki i techniki

dyrektor@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Paweł Piskulski 

Wicedyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki

ppiskulski@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Magdalena Babińska

Nauczycielka świetlicy

mbabinska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Angelika Badorek

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

abadorek@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Aneta Barżykowska 

Nauczycielka wspomagająca

abarzykowska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Bielińska 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania do życia w rodzinie

abielinska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Barbara Bieżuńska 

Kierownik świetlicy

bbiezunska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Angelika Borzym 

Nauczycielka wspomagająca

abozym@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Joanna Burzawa 

Nauczycielka języka polskiego

jburzawa@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Irena Borodiuk Szumigalska 

Nauczycielka przyrody, matematyki i geografii

iborodiuk@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Marta Budniak 

Nauczycielka języka angielskiego

mbudniak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Joanna Bulska 

Nauczycielka wychowania fizycznego

jbulska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Helena Cichosz 

Nauczycielka języka polskiego i ICIM

hcichosz@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Iga Cieślak

Nauczycielka oddziału przedszkolnego

icieslak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Dorota Frąszczak 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i etyki

 dfraszczak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Magdalena Formella - Rusek 

Nauczycielka religii i edukacji dla bezpieczeństwa

mrusek@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Iwona Fryca 

Nauczycielka wspomagająca

ifryca@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Jolanta Gajewska 

Nauczycielka świetlicy i języka francuskiego

jgajewska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Paulina Gburska 

Nauczycielka języka angielskiego

pgburska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Mariola Gruchała

Pedagog szkolny

mgruchala@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Magdalena Jarzembińska 

Nauczycielka matematyki

mjarzembinska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Katarzyna Jędrzejczyk

Nauczycielka świetlicy

kjedrzejczyk@sp13.edu.gdynia.pl

 

Anna Kamecka 

Nauczycielka bibliotekarz

akamecka@sp13.edu.gdynia.pl

 

ks. Wojciech Kujaszewski

Nauczyciel religii

wkujaszewski@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Beata Kulik 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

bkulik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Sylwia Kulik 

Nauczycielka matematyki i fizyki

skulik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Marzena Kur 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

mkur@sp13.gdynia.edu.pl

 

mgr Katarzyna Molis

Nauczycielka świetlicy i ICIM

kmolis@sp13.gdynia.edu.pl

 

mgr Anna Pawlicka 

Nauczycielka przyrody, biologii i techniki

apawlicka@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Piskulska 

Nauczycielka wychowania fizycznego

apiskulska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Monika Redzimska

Psycholog szkolny

mredzimska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Rozbicka

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

arozbicka@sp13.edugdynia.pl

 

mgr Sabina Rumińska 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

sruminska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Alicja Skrobol

Nauczycielka języka polskiego

askrobol@sp13.edu.gdynia.pl

 

dr Bożena Spichalska 

Nauczycielka chemii, fizyki i matematyki

 

mgr Małgorzata Staniszewska

Nauczycielka świetlicy

mstaniszewska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Aleksandra Stańczak

Nauczycielka świetlicy

astanczak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Dorota Stefańska 

Nauczycielka języka francuskiego

dstefanska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Robert Schwann

Nauczyciel historii i WOS

rschwann@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Kinga Tarasko-Dobbek 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

ktarasko@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Karolina Turek-Rudnik

Nauczycielka wspomagająca

kturekrudnik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Katarzyna Sreberska - Tomal

Nauczycielka plastyki i muzyki

ksreberska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Waśko 

Nauczycielka języka polskiego

awasko@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Katarzyna Zadroga

Logopeda

kzadroga@sp13.edu.gdynia.pl

 

 

 

Data dodania: 2020-10-27 21:54:06
Data edycji: 2022-11-13 19:59:14
Ilość wyświetleń: 4050

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook