Piątek, 21 czerwca - zakończenie roku szkolnego. Godzina 9:00 klasy VIII. Godzina 10:30 klasy I-VII.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nauczyciele

mgr Jolanta Matulewicz 

Dyrektor szkoły, nauczycielka informatyki i techniki

dyrektor@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Paweł Piskulski 

Wicedyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki

ppiskulski@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Magdalena Babińska

Nauczycielka świetlicy

mbabinska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Angelika Badorek

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

abadorek@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Aneta Barżykowska 

Nauczycielka wspomagająca

abarzykowska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Bielińska 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania do życia w rodzinie

abielinska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Barbara Bieżuńska 

Kierownik świetlicy

bbiezunska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Angelika Borzym 

Nauczycielka wspomagająca

abozym@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Joanna Burzawa 

Nauczycielka języka polskiego

jburzawa@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Irena Borodiuk Szumigalska 

Nauczycielka przyrody, matematyki i geografii

iborodiuk@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Marta Budniak 

Nauczycielka języka angielskiego

mbudniak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Joanna Bulska 

Nauczycielka wychowania fizycznego

jbulska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Iga Cieślak

Nauczycielka świetlicy

icieslak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Dorota Frąszczak 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i etyki

 dfraszczak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Magdalena Formella - Rusek 

Nauczycielka religii i edukacji dla bezpieczeństwa

mrusek@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Julita Frączyk

Pedagog specjalny

jfraczyk@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Iwona Fryca 

Nauczycielka wspomagająca

ifryca@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Jolanta Gajewska 

Nauczycielka świetlicy i języka francuskiego

jgajewska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Karolina Grodzicka

Nauczycielka historii i WOS

kgrodzicka@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Mariola Gruchała

Pedagog szkolny

mgruchala@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Beata Jachnicka

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

bjachnicka@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Katarzyna Jędrzejczyk

Nauczycielka świetlicy

kjedrzejczyk@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Beata Kulik 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

bkulik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Sylwia Kulik 

Nauczycielka matematyki i fizyki

skulik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Marzena Kur 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

mkur@sp13.gdynia.edu.pl

 

mgr Katarzyna Molis

Nauczycielka biblioteki i ICIM

kmolis@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Halyna Panas

Nauczycielka religii

hpanas@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Pawlicka 

Nauczycielka przyrody, biologii i techniki

apawlicka@sp13.edu.gdynia.pl

 

Patrycja Pawlik

Nauczycielka matematyki

ppawlik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Piskulska 

Nauczycielka wychowania fizycznego

apiskulska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Monika Redzimska

Psycholog szkolny

mredzimska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Sabina Rumińska 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

sruminska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Alicja Skrobol

Nauczycielka języka polskiego

askrobol@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Aleksandra Stańczak

Nauczycielka świetlicy

astanczak@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Steckiewicz

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

asteckiewicz@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Dorota Stefańska 

Nauczycielka języka francuskiego

dstefanska@sp13.edu.gdynia.pl

 

Klaudia Szczypior

Nauczycielka języka angielskiego

kszczypior@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Kinga Tarasko-Dobbek 

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

ktarasko@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Karolina Turek-Rudnik

Nauczycielka wspomagająca

kturekrudnik@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Katarzyna Sreberska - Tomal

Nauczycielka plastyki i muzyki

ksreberska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Anna Waśko 

Nauczycielka języka polskiego

awasko@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Oktawia Węsierska

Nauczycielka chemii

owesierska@sp13.edu.gdynia.pl

 

mgr Katarzyna Zadroga

Logopeda

kzadroga@sp13.edu.gdynia.pl

 

 

 

Data dodania: 2020-10-27 21:54:06
Data edycji: 2024-04-05 13:11:32
Ilość wyświetleń: 7498
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej