Uwaga! Zmiana terminu zebrań z rodzicami planowanych na 12 grudnia (poniedziałek). Aktualny termin: 14 grudnia (środa)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkursy 2022/2023

Lp.

Nazwa organizowanego konkursu

Organizator

Termin

1.

Konkurs j. angielskiego “Spelling Bee” dla klas II-IV

Marta Budniak

grudzień

2.

Konkurs multimedialny j. angielskiego dla klas VI-VIII

Marta Budniak

kwiecień

3.

Konkurs j. angielskiego z okazji Dnia Językowego

Paulina Gburska,
Marta Budniak

marzec

4.

Konkurs fotograficzny “Jesień w obiektywie”

Kinga Tarasko

Angelika Badorek

Basia Bieżuńska

 

październik

5.

Konkurs poezji patriotycznej

Kinga Tarasko

Angelika Badorek

 

listopad

6.

Konkurs pięknego czytania

Kinga Tarasko

Sabina Rumińska

maj

7.

Międzyszkolny konkurs fletowy - “Hej Kolęda, Kolęda”

Katarzyna Sreberska

 

8.

Wielkanocny konkurs na pisankę

Katarzyna Sreberska

 

9.

Konkurs z choinką świąteczną

Anna Pawlicka

Iwona Fryca

 

10.

V Regionalny Konkurs  Piosenki Francuskiej

Zespół pod przewodnictwem Doroty Stefańskiej

luty

11.

III Szkolny konkurs informatyczny “Morski projekt”

Jolanta Matulewicz

maj

12.

 

Wojewódzkie Konkursy Kuratoryjne z:

a)       Biologii

b)      Matematyki

c)       Fizyki

d)      Chemii

e)      Języka polskiego

f)        Języka angielskiego

g)       Informatyki

h)      Geografii

Kuratorium Oświaty

wg harmonogramu

13.

Konkurs plastyczno – informatyczny “Chcesz być zdrowy, nie stroń od wody"

Rada Rodziców

Monika Redzimska

 

14.

Konkurs “Gdynia, moje miasto”

Sabina Rumińska 

Anna Bielińska 

luty

15.

Konkurs ortograficzny kl. II-III

Sabina Rumińska 

Beata Kulik 

maj

16.

Międzyszkolny konkurs integracyjny “Wiosenne warsztaty”

Zespół ds. Integracji

kwiecień

17.

Międzyszkolny konkurs plastyczny „I co dalej?” – 3 edycja

Katarzyna Molis

Katarzyna Jędrzejczyk

październik

18.

Świetlicowy konkurs "Najpiękniejsza Pani Jesień"

Barbara Bieżuńska

Jolanta Gajewska

październik

19.

Świetlicowy konkurs-Najpiękniejsza Kartka Świąteczna

Barbara Bieżuńska

Jolanta Gajewska

grudzień

20.

Fotograficzne wariacje - łap chwile z perspektywy gdyńskiego przechodnia dla klas 6-8

Katarzyna Jędrzejczyk 

Magdalena Babińska 

Katarzyna Molis 

Aleksandra Stańczak 

marzec

21.

Międzyszkolny Eco Pokaz Mody klasa  0-3

Katarzyna Molis

Aleksandra Stańczak

kwiecień

22.

Szkolny konkurs fotograficzny z okazji DEN “Kto to?”

Katarzyna Molis 

Dorota Stefańska 

Anna Waśko 

październik

23. Szkolny konkurs recytatorsko - aktororski dla klas 4 - 8

Joanna Burzawa

Anna Waśko

listopad
24.

Szkolny konkurs tabliczki mnożenia dla klas II i III

 

Marzena Kur

Dorota Frąszczak

maj/ czerwiec
25.

 

Konkurs na najpiękniejszy zeszyt klasy I-III

Dorota Frąszczak

cały rok szkolny - rozstrzynięcie w czerwcu
26.

Wielki maraton czytelniczy klasy II-III

Dorota Frąszczak

cały rok szkolny - rozstrzynięcie w czerwcu
27.

Konkurs “Przyjaciele zwierząt”

Mały Samorząd Uczniowski - 

Dorota Frąszczak 

Angelika Badorek

styczeń
28.

Wielki Maraton Czytelniczy kl. 4-6

Joanna Burzawa

cały rok szkolny - rozstrzynięcie w czerwcu
29. Wielki Maraton Czytelniczy kl. 7-8

Joanna Burzawa

cały rok szkolny - rozstrzynięcie w czerwcu
30. Konkurs na logo wolontariatu

Magdalena Formella-Rusek

Dorota Stefańska

październik
31. Konkurs Kangur Matematyczny

Sylwia Kulik

Magdalena Jarzembińska

luty
32. Konkurs matematyczny “Pogromcy zagadek logicznych”

Sylwia Kulik

luty

 

 

 

 

Data dodania: 2020-10-27 22:14:56
Data edycji: 2022-11-07 17:08:54
Ilość wyświetleń: 379

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook