Kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego rozpoczęta!

W ubiegłym tygodniu odbyły się pierwsze testy w ramach ogólnopolskiego konkursu "Wielki Maraton Czytelniczy" (O idei i zasadach konkursu pisaliśmy tutaj). W tym roku szkolnym aż dwudziestu czterech uczniów naszej Trzynastki zdecydowało się podjąć wyzwanie i zmierzyć się z serią dodatkowych lektur konkursowych. Październikowe testy napisali w trzech kategoriach wiekowych - "Spotkacie nowych przyjaciół" klasy II i III (13 uczniów), "Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca" klasy IV-VI (8 uczniów) oraz "Na literackim szlaku" klasy VII i VIII (3 uczniów) - pod czujnym okiem koordynatorek - pani Doroty Frąszczak, pani Joanny Burzawy oraz pani Anny Waśko. Naszym dzielnym i wytrwałym Maratończykom życzymy radości płynącej z obcowania z konkursowymi lekturami oraz natchnienia podczas pisania testów!

Data dodania: 2023-10-25 19:09:48
Data edycji: 2023-10-25 19:12:12