Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Kartki do kombatantów

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia nasi uczniowie przesłali aż 60 kartek i listów z życzeniami do polskich kombatantów z Trójmiasta. Dziś pan Szlosek zawiózł je do biura Zarządu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Pomorskiego i wręczył je Prezesowi Okręgu - panu prof. Jerzemu Grzywaczowi, żołnierzowi Armii Krajowej, którego harcmistrzem w młodości był nasz patron Lucjan Cylkowski. Pan Jerzy był bardzo zadowolony i podziękował uczniom naszej szkoły za pamięć. Przekazał też dwie książki na rzecz szkolnej biblioteki.

Data dodania: 2021-12-08 16:57:38
Data edycji: 2021-12-08 16:57:56