Kartki do kombatantów - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!

Kartki do kombatantów

Z okazji ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia nasi uczniowie przesÅ‚ali aż 60 kartek i listów z życzeniami do polskich kombatantów z Trójmiasta. DziÅ› pan Szlosek zawiózÅ‚ je do biura ZarzÄ…du Åšwiatowego ZwiÄ…zku Å»oÅ‚nierzy Armii Krajowej OkrÄ™gu Pomorskiego i wrÄ™czyÅ‚ je Prezesowi OkrÄ™gu - panu prof. Jerzemu Grzywaczowi, żoÅ‚nierzowi Armii Krajowej, którego harcmistrzem w mÅ‚odoÅ›ci byÅ‚ nasz patron Lucjan Cylkowski. Pan Jerzy byÅ‚ bardzo zadowolony i podziÄ™kowaÅ‚ uczniom naszej szkoÅ‚y za pamięć. PrzekazaÅ‚ też dwie książki na rzecz szkolnej biblioteki.

Data dodania: 2021-12-08 16:57:38
Data edycji: 2021-12-08 16:57:56