I GDYŃSKI KONKURS '' FOTOGRAFICZNE WARIACJE - łap chwile z perspektywy gdyńskiego przechodnia''

Dnia 9 maja 2023 r. w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ramach I Gdyńskiego Konkursu Fotograficznego „FOTOGRAFICZNE WARIACJE – łap chwile z perspektywy gdyńskiego przechodnia”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 13 w Gdyni.

Przewodniczącym jury był „specjalista od wieży Eiffla – WOJCIECH KORSAK – pierwszy polski fotograf wystawiający swoje zdjęcia na samej wieży Eiffla. Wśród członków jury znalazł się też wspaniały i utalentowany fotograf WOJCIECH RUDNIK oraz fotograf okazjonalny i równocześnie nauczycielka SP nr 13 - KATARZYNA JĘDRZEJCZYK.

W konkursie brali udział uczniowie gdyńskich szkół z klas 6-8. Jury wyłoniło spośród nadesłanych prac: trzy miejsca I, trzy miejsca II, dwa miejsca III oraz cztery wyróżnienia.

Po uroczystej gali odbyła się wystawa zdjęć, a na gości czekał słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród: Urzędowi Miasta Gdynia, Radzie Rodziców przy SP nr 13 w Gdyni, Centrum U7 oraz Pizzerii – Stacja 33.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

Data dodania: 2023-06-05 18:09:46
Data edycji: 2023-06-05 18:14:15