"Z kotem Lucjuszem na tropie Trzynastki. Odkrywamy tejemnice", czyli Dzień Otwarty Szkoły - środa 6 marca, 16:00-18:00 - serdecznie zapraszamy!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli 2023/2024

Lp.

Nazwisko i imię

Termin

1.       

p. Babińska Magdalena

Wtorek 12:00-13:00

2.       

p. Badorek Angelika

Środa 11.30-12.30

3.       

p. Barżykowska Aneta

Wtorek 10.30-11.30

4.       

p. Bielińska Anna

Poniedziałek 9.50-10.50

5.       

p. Bieżuńska Barbara

Piątek 10.00-11.00

6.       

p. Borodiuk-Szumigalska Irena

Poniedziałek 9.50-10.50

7.       

p. Borzym Angelika            

Poniedziałek 7.50-8.50

8.       

p. Budniak Marta

Piątek 9.45 -10.45

9.       

p. Bulska Joanna                

Czwartek 12.50-13.50

10.   

p. Burzawa Joanna             

Piątek 11.35-12.35

11.   

p. Cieślak Iga

Czwartek 7.00-8.00

12.   

p. Formella-Rusek Magdalena

Środa 7.00-8.00

13.

p. Frączyk Julita

Środa 14.35-15.55

14.   

p. Frąszczak Dorota

Środa 11.30-12.30

15.   

p. Fryca Iwona     

Piątek 11.30-12.30

16.   

p. Gajewska Jolanta

Poniedziałek 16.30-17.30

17.   

p.  Grodzicka Karolina

Poniedziałek 9.45-10.45

18.   

p. Gruchała Mariola

Środa 8.00-9.00

19.   

p. Jachnicka Beata

Poniedziałek 9.45-10.45

20.   

p. Jędrzejczyk  Katarzyna

Poniedziałek 10.00-11.00

21.   

p. Kamecka Anna

Poniedziałek 7.30-8.30

22.   

p. Kulik Beata

Wtorek 11.55-12.55

23.   

p. Kulik Sylwia

Poniedziałek 10.45-11.45

24.   

p. Kur Marzena

Poniedziałek 13.40-14.40

25.   

p. Matulewicz Jolanta

Piątek 10.40-11.40

26.   

p. Molis Katarzyna

Wtorek 16.00-17.00

27.   

p. Panas Halyna

Środa 14.40-15.40

28.   

p. Pawlicka Anna

Czwartek 13.40-14.40

29.   

p.Pawlik Patrycja

Piątek 8.55-9.55

30.

p. Piskulska Anna

Poniedziałek 7.50-8.50

31.   

p. Piskulski Paweł

Wtorek 15.00-16.00

32.   

p. Redzimska Monika

Środa 8.00-9.00

33.   

p. Rumińska Sabina

Piątek 8.00-9.00

34.   

p. Skrobol Alicja

Czwartek 10.45-11.45

35.   

p. Sreberska-Tomal Katarzyna

Czwartek 11.35-12.35

36.   

p. Stańczak Aleksandra

Piątek 10.00-11.00

37.   

p. Steckiewicz Anna

Wtorek 11.55-12.55

38.   

p. Stefańska Dorota

Wtorek 14.45-15.15

39.

p. Szczypior Klaudia

Piątek 9.50-10.50

40.   

p. Tarasko-Dobbek Kinga

Czwartek 11.50-12.50

41.   

p. Turek-Rudnik Karolina

Piątek 9.50-10.50

42.   

p. Waśko Anna

Czwartek 9.40-10.40

43.

p. Węsierska Oktawia Piątek 12.55-13.40

44.   

p. Zadroga Katarzyna

Poniedziałek 12.00-13.00

 

Data dodania: 2022-10-30 21:13:25
Data edycji: 2024-02-21 18:06:36
Ilość wyświetleń: 3215
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej