Uwaga! Zmiana terminu zebrań z rodzicami planowanych na 12 grudnia (poniedziałek). Aktualny termin: 14 grudnia (środa)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godziny dostępności nauczycieli 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

Termin

1

p. Babińska Magdalena

Wtorek 10:00 - 11:00

2

p. Badorek Angelika

Poniedziałek 11:50 - 12:50

3

p. Barżykowska Aneta

Środa 9:30 - 10:30

4

p. Bielińska Anna

Czwartek 10:45 - 11:45

5

p. Bieżuńska Barbara

Piątek 10:00 - 11:00

6

p. Borodiuk-Szumigalska Irena

Wtorek 12:35 - 13:35

7

p. Borzym Angelika            

Czwartek 15:30 - 16:30

8

p. Budniak Marta

Czwartek 13:50 - 14:50

9

p. Bulska Joanna                

Czwartek 10:00 - 11:00

10

p. Burzawa Joanna             

Środa 16:30 - 17:30

11

p. Cichosz Helena               

Piątek 7:00 - 8:00

12

p. Cieślak Iga

Poniedziałek 12:35 - 13:35

13

p. Formella-Rusek Magdalena

Poniedziałek 9:50 - 10:50

14

p. Frąszczak Dorota

Czwartek 12:00 - 13:00

15

p. Fryca Iwona     

Czwartek 11:50 - 12:50

16

p. Gajewska Jolanta

Poniedziałek 9:45 - 10:45

17

p. Gburska Paulina             

Środa 11:50 - 12:50

18

p. Gruchała Mariola

Czwartek 14.00 - 15.00

19

p. Jarzembińska Magdalena

Czwartek 12:00 - 13:00

20

p. Jędrzejczyk  Katarzyna

Wtorek 11:00 - 12-00

21

p. Kamecka Anna

Poniedziałek 7:30 - 8:30

22

Ks. Kujaszewski Wojciech

Czwartek 14:40 - 15:40

23

p. Kulik Beata

Poniedziałek 12:40 - 13:40

24

p. Kulik Sylwia

Czwartek 12:40 - 13:40

25

p. Kur Marzena

Poniedziałek 10:45 - 11:45

26

p. Molis Katarzyna

Wtorek 8:00 - 9:00

27

p. Pawlicka Anna

Poniedziałek 14:35 - 15:35

28

p. Piskulska Anna

Poniedziałek 11:30 - 12:30

29

p. Piskulski Paweł

Poniedziałek 12:00 - 13:00

30

p. Redzimska Monika

Wtorek 7:00 - 8:00

31

p. Rozbicka Anna

Środa 15:30 - 16:30

32

p. Rumińska Sabina

Poniedziałek 16:30-17:30

33

p. Alicja Skrobol

Wtorek 8:45 - 9:45

34

p. Schwann Robert

Piątek 11:30 - 12:30

35

p. Sreberska-Tomal Katarzyna

Poniedziałek 8:45 - 9:45

36

p. Stefańska Dorota

Piątek  10:40 - 11:40 co 2 tygodnie

37

p. Staniszewska Małgorzata

Poniedziałek 11:00 - 12:00

38

p. Stańczak Aleksandra

Wtorek 11:00 - 12:00

39

p. Tarasko-Dobbek Kinga

Wtorek 7:50 – 8:50

40

p. Turek-Rudnik Karolina

Piątek 7:50- 8:50

41

p. Waśko Anna

Piątek 12:50 - 13:50

42

p. Zadroga Katarzyna

Czwartek 13:30 - 14:30

43

p. Matulewicz Jolanta

Piątek 10:00 - 11:00

 

 

 

Data dodania: 2022-10-30 21:13:25
Data edycji: 2022-11-08 21:05:09
Ilość wyświetleń: 1623

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook