28 marca - 2 kwietnia - wiosenna przerwa świąteczna.

Dzień Piżamy

„Dzień Piżamy” to niezwykła akcja łącząca w sobie zabawę, aktywność i pomaganie. Powstała z inicjatywy fundacji „Gdy liczy się czas” wspierającej dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych. Dzięki zaangażowaniu Małego Samorządu Uczniowskiego w tym roku i nasza szkoła przystąpiła do akcji. 15 grudnia korytarze naszej szkoły wypełniły się kolorowo ubranymi, radosnymi uczniami, chętnymi do zabawy i niesienia pomocy potrzebującym. Rozmawialiśmy o naszym zdrowiu, aktywnie spędzaliśmy czas i szczodrze wspieraliśmy zbiórkę na rzecz dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Za ogromny entuzjazm, otwarte serca i zaangażowanie szczerze i z podziwem dziękujemy!

Data dodania: 2021-12-19 16:33:54
Data edycji: 2021-12-19 16:42:17