Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Piżamy

Dzień Piżamy

„Dzień Piżamy” to niezwykła akcja łącząca w sobie zabawę, aktywność i pomaganie. Powstała z inicjatywy fundacji „Gdy liczy się czas” wspierającej dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych. Dzięki zaangażowaniu Małego Samorządu Uczniowskiego w tym roku i nasza szkoła przystąpiła do akcji. 15 grudnia korytarze naszej szkoły wypełniły się kolorowo ubranymi, radosnymi uczniami, chętnymi do zabawy i niesienia pomocy potrzebującym. Rozmawialiśmy o naszym zdrowiu, aktywnie spędzaliśmy czas i szczodrze wspieraliśmy zbiórkę na rzecz dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Za ogromny entuzjazm, otwarte serca i zaangażowanie szczerze i z podziwem dziękujemy!

 

https://www.canva.com/design/DAEypAP6kpc/73Th4JV0P6AdUi_udc2Ypw/view?utm_content=DAEypAP6kpc&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

 

Data dodania: 2021-12-19 16:33:54
Data edycji: 2021-12-19 16:42:17
Ilość wyświetleń: 436
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej