Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Kundelka

Dzień Kundelka

Dzięki inicjatywie uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego tegoroczny Dzień Kundelka nabrał nowego znaczenia. Uczniowie nie tylko dzielili się zdjęciami i opowiadaniami o swoich czworonożnych pupilach, ale skorzystali z okazji, by realnie wpłynąć na los porzuconych zwierzaków zamieszkujących gdyńskie "Ciapkowo”. W tym roku nasza szkoła dołączyła do szlachetnej akcji wirtualnej adopcji psów i kotów ze schroniska. Uczniowie z wielkim entuzjazmem przystąpili do akcji, która trwać będzie przez cały rok szkolny. Wystarczy, by klasa zebrała co najmniej 30 zł. Oczywiście każdy indywidualnie może wirtualnie zaadaptować psa lub kota. Więcej na ten temat przeczytają Państwo na stronie: ciapkowo.pl
Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do działalności w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Spotkania Klubu odbywają się w każdą środę o 11:30 w sali 27.

Data dodania: 2021-11-09 16:11:05
Data edycji: 2021-11-09 16:12:43
Ilość wyświetleń: 327
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej