Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice,

zgodnie z decyzją Rady Ministrów od 17 maja uczniowie klas 4 -8 wracają do nauki w systemie hybrydowym. W naszej placówce zajęcia będą odbywać się wg następującego harmonogramu:

- I tydzień: 17 - 21 maja w systemie stacjonarnym uczyć się będą uczniowie klas: 4a, 4b, 5a, 5b, 8a i 8b

- II tydzień: 24 maja (poniedziałek) i 28 maja (piątek) w systemie stacjonarnym uczyć się będą uczniowie klas: 6a, 6b, 6c, 7a, 7b i 7c.

Przypominam, że 25, 26 i 27 maja są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych - w tym czasie na terenie szkoły odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Od 31 maja, w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, szkoły i placówki oświatowe mają działać w całości w trybie stacjonarnym.

Najważniejsze  jest nas dla wspólne spotkanie, pozytywna atmosfera,  a zaległości i testy stopniowo nadrobimy.  Wszyscy stęskniliśmy się za uczniami i czekamy na stacjonarne lekcje w naszej szkole.

Data dodania: 2021-05-07 08:54:31
Data edycji: 2021-05-08 10:13:56