Doradztwo zawodowe - spotkanie z pracownikiem AMW w Gdyni - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni 28 marca - 2 kwietnia - wiosenna przerwa świąteczna.

Doradztwo zawodowe - spotkanie z pracownikiem AMW w Gdyni

Szanowni Rodzice,

z zakresu doradztwa zawodowego w klasach 8 (a,b,c)  dnia 21 października 2021r. dr RadosÅ‚aw TyÅ›lewicz przeprowadziÅ‚ zajÄ™cia dla PaÅ„stwa dzieci. Jest on nadzwyczaj aktywnym czÅ‚owiekiem. Obecnie wykÅ‚ada na wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, jest PeÅ‚nomocnikiem Rektora ds. Promocji i Wymiany MiÄ™dzynarodowej, koordynatorem ds. Legii Akademickiej, kierownikiem projektu  „ABK przyczóÅ‚kiem do kariery”, koordynatorem projektu rozwoju kompetencji POWER dla studentów kierunku BezpieczeÅ„stwo Narodowe. Podczas zajęć dzieliÅ‚ siÄ™ z mÅ‚odzieżą swoim doÅ›wiadczeniem z dużym zaangażowaniem. MówiÅ‚ o nieograniczonych możliwoÅ›ciach każdego czÅ‚owieka, o źródÅ‚ach ograniczeÅ„ wynikajÄ…cych przede wszystkim z przekonaÅ„. PodpieraÅ‚ siÄ™ cytatami z „Alicji w Krainie Czarów” autorstwa Lewis Carroll np.:

„Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach.”

„- Czy nie mógÅ‚by pan mnie poinformować, którÄ™dy powinnam pójść? - mówiÅ‚a dalej.
- To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść - odparł Kot-Dziwak.

Sposób przekazywanych treÅ›ci oraz ich merytoryczna wartość pozwalajÄ… mÅ‚odym ludziom na wzbudzenie zainteresowania wÅ‚asnÄ… drogÄ… rozwoju, nie tylko edukacyjnÄ… ale także i życiowÄ….

Data dodania: 2021-10-28 08:36:44
Data edycji: 2021-10-29 10:03:49