Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Doradztwo zawodowe - spotkanie z pracownikiem AMW w Gdyni

Doradztwo zawodowe - spotkanie z pracownikiem AMW w Gdyni

Szanowni Rodzice,

z zakresu doradztwa zawodowego w klasach 8 (a,b,c)  dnia 21 października 2021r. dr Radosław Tyślewicz przeprowadził zajęcia dla Państwa dzieci. Jest on nadzwyczaj aktywnym człowiekiem. Obecnie wykłada na wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, jest Pełnomocnikiem Rektora ds. Promocji i Wymiany Międzynarodowej, koordynatorem ds. Legii Akademickiej, kierownikiem projektu  „ABK przyczółkiem do kariery”, koordynatorem projektu rozwoju kompetencji POWER dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Podczas zajęć dzielił się z młodzieżą swoim doświadczeniem z dużym zaangażowaniem. Mówił o nieograniczonych możliwościach każdego człowieka, o źródłach ograniczeń wynikających przede wszystkim z przekonań. Podpierał się cytatami z „Alicji w Krainie Czarów” autorstwa Lewis Carroll np.:

„Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach.”

„- Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? - mówiła dalej.
- To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść - odparł Kot-Dziwak.

Sposób przekazywanych treści oraz ich merytoryczna wartość pozwalają młodym ludziom na wzbudzenie zainteresowania własną drogą rozwoju, nie tylko edukacyjną ale także i życiową.

Data dodania: 2021-10-28 08:36:44
Data edycji: 2021-10-29 10:03:49
Ilość wyświetleń: 392
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej