Doradztwo zawodowe - spotkanie z pracownikiem AMW w Gdyni

Szanowni Rodzice,

z zakresu doradztwa zawodowego w klasach 8 (a,b,c)  dnia 21 października 2021r. dr Radosław Tyślewicz przeprowadził zajęcia dla Państwa dzieci. Jest on nadzwyczaj aktywnym człowiekiem. Obecnie wykłada na wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, jest Pełnomocnikiem Rektora ds. Promocji i Wymiany Międzynarodowej, koordynatorem ds. Legii Akademickiej, kierownikiem projektu  „ABK przyczółkiem do kariery”, koordynatorem projektu rozwoju kompetencji POWER dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Podczas zajęć dzielił się z młodzieżą swoim doświadczeniem z dużym zaangażowaniem. Mówił o nieograniczonych możliwościach każdego człowieka, o źródłach ograniczeń wynikających przede wszystkim z przekonań. Podpierał się cytatami z „Alicji w Krainie Czarów” autorstwa Lewis Carroll np.:

„Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach.”

„- Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? - mówiła dalej.
- To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść - odparł Kot-Dziwak.

Sposób przekazywanych treści oraz ich merytoryczna wartość pozwalają młodym ludziom na wzbudzenie zainteresowania własną drogą rozwoju, nie tylko edukacyjną ale także i życiową.

Data dodania: 2021-10-28 08:36:44
Data edycji: 2021-10-29 10:03:49