Poniedziałek, 11 grudnia ZEBRANIA Z RODZICAMI: godzina 16:30 klasy I-III, godzina 17:30 premiera szkolnych jasełek, godzina 18:00 klasy IV-VIII. W tym dniu zapraszamy również na tradycyjny kiermasz świąteczny. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Doradztwo zawodowe - Adwokat przydaje się w życiu

Doradztwo zawodowe - Adwokat przydaje się w życiu

W klasie 7a  dnia 25 października 2021r. pan adw. dr Łukasz Kodłubański z Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku przeprowadził zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego w ramach programu „Adwokat przydaje się w życiu”.  Podczas spotkania nasz gość dzielił się z młodzieżą swoim doświadczeniem zawodowym. Jednym z celów spotkania było przybliżenie jego uczestnikom roli zawodu adwokata, ukazanie nie tylko prestiżu tego zawodu, ale  także  ogromnej odpowiedzialności, jaka jest z nim nierozerwalnie związana. Podczas zajęć pokazano młodym ludziom istotę umiejętności korzystania z pomocy prawnej przeciwdziałającej m.in. wykluczeniu społecznemu. Przedstawiono elementy wiedzy z zakresu prawa cywilnego (umowy), karnego (występki i wykroczenia), autorskiego (ochrona wizerunku, naruszenie praw autorskich).

Sposób przekazywanych treści oraz ich merytoryczna wartość pozwalają młodym ludziom na wzbudzenie zainteresowania własną drogą rozwoju, nie tylko edukacyjną ale także i życiową.

Data dodania: 2021-10-28 08:28:59
Data edycji: 2021-10-28 08:39:46
Ilość wyświetleń: 433
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej