3a i #kamyczki

Dzieci z klasy 3a  poznały niedawno wspaniałą inicjatywę, która  przywędrowała od naszych południowych sąsiadów - Czechów. Akcja, do której dołączyły bez chwili namysłu, to #kamyczki. Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy wziąć kamyk dowolnej wielkości, ozdobić go według własnego pomysłu. Na odwrocie należy umieścić kod pocztowy miejsca, w którym dzieło powstało oraz domalować logo Facebooka ( znajduje się na odwrocie kamyka). Potem wystarczy udać się na spacer, wziąć ze sobą kamyk i zostawić go w dowolnym miejscu, a on znaleziony przez kogoś powędruje dalej. Może wyjedzie na wakacje do innego kraju?

My już byliśmy na spacerze i nasze kamyczki porozkładane w różnych miejscach w naszej dzielnicy czekają, by wyruszyć w podróż. Może z Tobą?

Dzieci z klasy 3a

Data dodania: 2021-05-22 20:30:16