Zapraszamy przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów - rekrutacja trwa!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia dodatkowe

 

 

L.p.

Nazwa zajęć dodatkowych

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Kóło "Gry i zabawy świetlicowe"

p. Magdalena Babińska

Czwartek

świetlica

10.30- 11.15

2.

Zajęcia kształtujące kl.3c

p. Angelika Badorek

Poniedziałek

15.40- 16.25

3.

Mały Samorząd Uczniowski

p. Angelika Badorek

 

 

4.

Zajęcia kształtujące "Omnibus" kl.1a

p. Anna Bielińska

Poniedziałek 10.45-11.30

5.

Zajęcia wyrównawcze kl.1a

p. Anna Bielinska

Poniedziałek 9.50- 10.35

6.

Cykliczne przygotowania do konkursów świetlicowych

p. Barbara Bieżuńska

I czwartek miesiąca

10.00- 11.00

7.

Zajęcia kształtujące umiejętności matematyczne kl.8b

p. irena Borodiuk- Szumigalska

Środa

15.30- 16.15

8.

Kółko języka angielskiego kl.8

p. Marta Budniak

Poniedziałek

7.15- 8.00

9.

Samorząd Uczniowski kl.4-8

p. Joanna Bulska

   

10.

"Odkrywamy historię i kulturę Pomorza" kl. 6-8

p. Joanna Burzawa

6x w roku w formie wycieczek

 

11.

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty kl. 8a

p. Joanna Burzawa

 

Piątek

8.00-8.45

12.

Cykliczne przygotowania do konkursów świetlicowych

p. Iga Cieślak

I czwartek miesiąca

10.00-11.00

13.

Koło wolontariatu kl. 7-8

p. Magdalena Formella- Rusek

 

 

14.

Samorząd Uczniowski klas 4-8

p. Magdalena Formella- Rusek

 

 

15.

Omnibus kl. 2b

p. Dorota Frąszczak

Czwartek

15.40- 16.25

16.

Mały Samorząd Uczniowski

p. Dorota Frąszczak

 

 

17.

Biofeedback

p. Iwona Fryca

Poniedziałek

8.55- 9.55

18.

Kółko francuskie - "Kajecik zasad czytania"

p. Jolanta Gajewska

Czwartek

14.45- 15.30

19.

"Odkrywamy historię i kulturę Pomorza" kl.4-8

p. Karolina Grodzicka

6x w roku w formie wycieczek

 

20.

Biofeedback

p. Mariola Gruchała

indywidualnie ustalenia  

21.

Zajęcia wyrównawcze kl. 1

p. Beata Jachnicka

Poniedziałek 8.00- 8.45

22.

Zajęcia kształtujące kl. 1c

p. Beata Jachnicka

Wtorek 11.50- 12.35

23.

Klub fotograficzny "13"

p. Katarzyna Jędrzejczyk

termin ruchomy, co dwa tygodnie

 

24.

Aktyw biblioteczny

p. Anna Kamecka

Poniedziałek

13.50-14.30

25.

Zajęcia kształtujące kl.2a

p. Beata Kulik

Wtorek

Środa

8.00- 8.45

15.40- 16.25

26.

Kółko matematyczne kl. 5b

p. Sylwia Kulik

Wtorek

14.45- 15.30

27.

Zajęcia kształtujące matematykę kl. 8a

p. Sylwia Kulik

Czwartek

14.45- 15.30

28.

Zajęcia kształtujące/rozwijające kl.3a

p. Marzena Kur

Czwartek

s.30

8.00- 8.45

29.

Biblioteczni programiści dla klas 1-3

p. Katarzyna Molis

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

10.45- 11.30

11.50- 12.35

10.45- 11.30

10.45- 11.30

12.55- 13.40

30.

Kółko wokalne

p. Halyna Panas

Czwartek

Piątek

9.50- 10.35

12.55- 13.40

31.

Kółko biologiczne

p. Anna Pawlicka

Poniedziałek

Czwartek

8.55- 9.40

10.45- 11.30

32.

Zajęcia kształtujące kl. 6a

p. Patrycja Pawlik

Poniedziałek

15.40- 16.25

33.

Zajęcia kształtujące kl. 5a

p. Patrycja Pawlik

Piątek

8.00- 8.45

34.

Samorząd Uczniowski kl.4-8

p. Anna Piskulska

 

 

35.

Koło informatyczne klas 4-6

p. Paweł Piskulski

Środa

sala 20

15.40- 16.25

36.

Biofeedback

p. Monika Redzimska

do ustalenia z rodzicami

 

37.

Zajęcia kształtujące kl.1b

p. Sabina Rumińska

Środa

8.00- 8.45

38.

Zajęcia wyrównawcze kl.1b

p. Sabina Rumińska

Wtorek

8.00- 8.45

39.

Kółko gitarowe

p. Katarzyna Sreberska- Tomal (od X)

Czwartek

13.50- 14.35

40.

Koło teatralne kl. 4-8

p. Alicja Skrobol

Poniedziałek 15.40-16.25

41.

Koło wolontariatu kl. 7-8

p. Dorota Stefańska

 

 

42.

Kółko konwersacyjne z języka angielskiego kl.4

p. Klaudia Szczypior

Wtorek

8.00- 8.45

43.

Kółko matematyczne kl.3b

p. Kinga Tarasko- Dobbek

Piątek

12.35- 13.40

44.

Kółko teatralne kl.3b

p. Kinga Tarasko- Dobbek

Piątek

13.40- 14.35

45.

Elementy integracji sensorycznej z grafomotoryką kl.1a

p. Karolina Turek- Rudnik

Piątek (co dwa tygodnie)

12.55- 13.40

46..

Koło dziennikarskie kl.4-8

p. Anna Waśko

Poniedziałek 12.55- 13.40

47.

E 8 j.polski kl.8b

p. Anna Waśko

Czwartek 8.55- 9.40

48.

Zajecia wyrównawcze dla klasy 3

p. Aneta Barżykowska

Wtorek 15.40-16.25

 

 

Data dodania: 2022-10-20 06:30:45
Data edycji: 2023-10-09 19:20:11
Ilość wyświetleń: 1522
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej